Pas “Dancing with the devil”, Beatrix po vjen me këngë të re

Mediale Vip

Pas “Dancing with the devil”, Beatrix po vjen me këngë të re

Më: 20 prill 2021 Në ora: 16:28
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj nuk është shumë aktive me projekte të reja muzikore.

Por, artistja së fundi ka vendosur të rikthehet me një projekt të ri, i cili pritet të dalë në treg shumë shpejt.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkrepur në studio muzikore gjatë punës për këngën e re dhe shkruan “Së shpejti”.

Beatrix nuk ka preferuar të japë shumë detaje rreth asaj kënge, por u mbetet fansave të presin e të shohin se çfarë ka përgatitur këtë herë.

“Dancing with the devil”, është projekti i fundit muzikor nga Beatrix Ramosaj, i publikuar dhjetorin e vitit të kaluar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat