Kjo video e Ledrit e bëri Sarën të inatoset me të

Mediale Vip

Kjo video e Ledrit e bëri Sarën të inatoset me të

Më: 20 prill 2021 Në ora: 19:17
Ledri dhe Sara

Ledri, Sara dhe Poem Vula kanë nisur pushimet e para si familje.

Ata ndodhen në Dubai nga ku Ledri e Sara po publikojnë momente të shumta të ditës së tyre.

Sot Ledri ka ndarë një video që i ka bërë të qeshë ndjekësit.

Reperi shfaqet duke filmuar një vajzë në plazh ndërsa Sara e sheh me inat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat