Dalin pamje të Melisës dhe Andit në momente intime

Mediale Vip

Dalin pamje të Melisës dhe Andit në momente intime

Më: 22 prill 2021 Në ora: 18:55
Andi dhe Melisa

Teksa Andi dhe Melisa po vazhdojnë të mos shfaqen publikisht për lidhjen e tyre, tashmë disa mujore, së fundmi në rrjete sociale janë ‘relaksuar’ pak.

Ata kanë nisur të japin indikacione të lidhjes.

Dyshimet do t’i heqin në projektin e ri të Melisës në të cilin Andi do të shfaqet surprizë në disa skena të nxehta të çiftit prej vërteti.

E para tyre, kanë qenë disa fotografi që kanë qarkulluar në rrjet për herë të parë.

Faqja “Vipat e bllokut” ka publikuar shkrepje të Andit dhe Melisës në momente intime, në atë që duket se është një festë private ku kanë qenë të ftuar.

Situata duket të jetë nxehur deri në pikën që Andi ka hequr këmishën.

Bëjnë kështu shokët? Sigurisht që jo!

Image
Andi dhe Melisa
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat