Bleona Qereti për herë të parë vishet si ‘insan’

Mediale Vip

Bleona Qereti për herë të parë vishet si ‘insan’

Më: 22 prill 2021 Në ora: 21:02
Bleona Qereti

Këngëtarja dhe aktorja shqiptare Bleona Qereti merrë përherë vëmendje me postimet e saj në instagram.

Ajo shquhet për linjat perfekte trupore por edhe bukurinë e saj, ani pse me disa ndërhyrje të vogla në fytyrë.

Në çdo event muzikor që ka marrë pjesë këngëtarja ka tërheqë vëmendje me ekspozimin e saj të tepruar.

Ajo madje, nuk e ka pasë problem që shpesh edhe rrugëve të shfaqet e zjarrtë.

Por në postimin e fundit që ka sjellë këngëtarja ajo për herë të parë është shfaqë veshur elegante.

E në këtë rast sicc do thonin pleqtë ‘qenka vesh si insan’.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat