Gheto Geasy në studio për projektin e ri

Mediale Vip

Gheto Geasy në studio për projektin e ri

Më: 2 maj 2021 Në ora: 08:21
Gheto Geasy

Rep-artisti siç duket këtë verë do jetë aktiv me projekte muzikore.

Dhe, Gheto Geasy këtë po e tregon me postime në rrjetet e tij sociale.

Së fundi, ka ndarë një imazh nga studio derisa shihet duke inçizuar ndonjë këngë të re.

‘Me shokun’, ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë derisa mori komente të shumta nga fansat dhe miqtë e tij të cilët thanë se mirëpresin projektet e reja muzikore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Theksojmë se, Geasy shihet i veshur me një bluzë të zezë dhe një kapele mban në kokë me ngjyrë portokalli.

Ndryshe, projekti i fundit i CEO të labelit Babastars është bashkëpunimi me Majk, ‘Hajde te baba’, projekt ky i lansuar me 22 dhjetor i cili deri me tani ka arritur 4.9 milionë shikime në kanalin zyrtar në YouTube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat