Kështu e veshi Afrona, Tarën e Bleros

Mediale Vip

Kështu e veshi Afrona, Tarën e Bleros

Më: 5 maj 2021 Në ora: 22:13
Tara dhe Afrona

Afrona Dika është modelja bukuroshe që vitet nuk ia zbehin freskinë e sharmin që publiku ia njeh prej vitesh.

Siç dihet, Afrona tashmë ka vlogun e saj, një hapsirë ku thotë e rrëfen shumë gjëra rreth jetës dhe vetës së saj.

Së fundi, bukuroshja është kthyer nga Zvicra në Kosovë, pranë të shoqit, Bleros, lidhjen me të cilin për shumë kohë e kishte mbajtur në distancë.

Afrona, po kalon kohë e ditë të bukura edhe nën shoqërinë e vajzës së Bleros, Tarës, marrëdhënien me të cilën e ka të shkëlqyer.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat