Blake lanson këngën e re ‘Gjendje’

Mediale Vip

Blake lanson këngën e re ‘Gjendje’

Më: 5 maj 2021 Në ora: 23:40
Blake

Ai ka publikuar projektin e parë për vitin 2021.

‘Gjendje’ mban titullin kënga e re, e cila është e rrymave RnB dhe hip-hop/

Kënga është realizuar nga producenti Skizo, ndërsa teksti është shkruar nga Blake.

Image

‘Gjendje’ është publikuar edhe me videoklip, në të cilin rep-artisti në të gjitha skenat e projektit muzikor shihet i vetëm.

Ndryshe, kënga është publikuar në platformën sociale YouTube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat