Genc Prelvukaj publikon nesër këngën e re ‘Hiena’

Mediale Vip

Genc Prelvukaj publikon nesër këngën e re ‘Hiena’

Më: 5 maj 2021 Në ora: 23:50
Genc Prelvukaj

Artisti i njohur muajt e fundit ka punuar për albumin e tij të ri.

“GETNIVSII”, mban titullin albumi i këngëtarit.

Genc Prelvukaj vazhdimisht është duke lansuar projektet e tij muzikore të cilat janë pjesë e këtij albumi.

Dhe, sot përmes një storie në Instagram njoftoi se nesër ka gati për lansim projektin e radhës.

“Nesër në ora 14:00 Hiena pjesë e GETNIVSII””, ka shkruar Genti.

Theksojmë se nuk ka shumë kohë që ai publikoi këngën ‘Hajde t’i kthejmë”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat