Bebe Rexha pozon topless

Mediale Vip

Bebe Rexha pozon topless

Më: 6 maj 2021 Në ora: 11:29
Bebe Rexha

Këngëtarja do lansoi albumin e saj nesër.

Bebe Rexha ka ditë që ka paralajmëruar albumin e saj të ri Better Mistakes.

Deri më tani ka publikuar disa këngë nga ky album, të cilat janë pritur mirë nga publiku dhe fansat e saj.

Tutje, artistja e njohur sot do publikojë edhe bashkëpunimin e saj me muzikantin Travis Barker. “Break My Heart Myself”, mban titullin kënga.

Po ashtu, të mërkurën, Bebe postoi një fotografi të re në rrjetet sociale Facebook dhe Instagram, ku shfaqej duke pozuar topless, për të promovuar kështu albumin në ardhje.

31-vjeçarja ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme, duke mbuluar vetëm gjoksin me duar, ndërsa ka marrë kështu një pozë joshëse

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat