Olta Gixhari tregoi gjithçka për të birin

Mediale Vip

Olta Gixhari tregoi gjithçka për të birin

Më: 6 maj 2021 Në ora: 21:52
Olta Gixhari me Amarin

Në fund të muajit gusht, Olta Gixhari mirëpriti në jetë fëmijën e saj të parë. Aktorja e mirënjohur solli në jetë një djalë që e pagëzoi me emrin Amar. Gjatë këtyre muajve, Gixhari ka ndarë shpesh momente me të voglin e saj, por është kujdesur gjithmonë të mos zbulojë portretin.

Tashmë që kanë mbetur pak muaj nga ditëlindja e parë e tij, Amar duket se është një bebush shumë i shkathët.

Olta ka ndarë një fotografi të marrë nga interneti në të cilën shfaqet një fëmijë që është ngjitur në raftet e kuzhinës.

Më këtë foto, Olta ka treguar se një fëmijë çamarrok është dhe djali i saj tashmë që po rritet dita ditës.

“Kështu është edhe Amar tip i qetë”, ka shkruar Olta me humor krahas fotos.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat