Dafina Zeqiri ndan momente të lumtura në krahët e DJ Geek

Mediale Vip

Dafina Zeqiri ndan momente të lumtura në krahët e DJ Geek

Më: 8 maj 2021 Në ora: 19:56
Dafina Zeqiri dhe DJ Geek

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë ndër më të komentuarat ndonjëherë.

Ajo përflitet si për jetën profesionale, e sidomos për atë personale, pasi artistja është në një lidhje.

Ndërkohë, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Dafina është parë së bashku me të dashurin e saj.

Image

Këngëtarja u pa tejet e lumtur në krahët e DJ Geek, teksa edhe puthjet mes dyshes nuk munguan.

Për këtë paraqitje çifti zgjodhi të jetë me një veshje më të thjeshtë, por në të njëjtën kohë duke marrë vëmendje.

Image

“Duro” në anën tjetër është hiti i fundit nga Dafina, që u prit mirë nga fansat e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat