Loredana i thotë vetes ‘bashkëshorte’ në imazhin e fundit

Mediale Vip

Loredana i thotë vetes ‘bashkëshorte’ në imazhin e fundit

Më: 8 maj 2021 Në ora: 21:51
Loredana

Lori ka publikuar një fotografi të fytyrës në Instagram

Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi përveç se në muzikë është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi Lori ka ndarë me fansat e saj disa fotografi ku shohim se fytyra e saj po ‘shkëlqen’ teksa erdhi me grim natyral, por një gjë tjetër ua morri vëmendjen fansave.

Loredana përmes mbishkrimit në fotografinë e re e quajti veten një bashkëshorte, pa theksuar tjetër gjë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat