‘Vajte 40 vjeç kur do krijosh familje?’, Stresi i kthen përgjigje ndjekësit

Mediale Vip

‘Vajte 40 vjeç kur do krijosh familje?’, Stresi i kthen përgjigje ndjekësit

Më: 9 maj 2021 Në ora: 08:34
Stresi

Reperi ka ndarë këtë të pathënë për publikun.

Përmes rrjeteve sociale ai dha një përgjigje interesante.

Në storien e tij në Instagram, Stresi ka publikuar një fotografi në fëmijërinë e tij dhe ka shkruar se ka vetëm një ëndërr.

“Ëndrra ime e vetme që kam është të kem një djalë si ky në foto”, kanë qenë fjalët e Stresit.

Image

Ndryshe, reperi nga Shqipëria pas ndarjes nga Keisi nuk  ka zbuluar se ësht% në ndonjë lidhje dashurie.

Rikujtojmë se, projekti i tij i fundit muzikor është bashkëpunimi me Getinjon ‘S’jom dorëzu’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat