Melisa dhe Andi puthje të zjarrtë në mes të emisionit

Mediale Vip

Melisa dhe Andi puthje të zjarrtë në mes të emisionit

Më: 9 maj 2021 Në ora: 14:35
Melisa dhe Andi

Ish-konkurrentët e emisionit “Për’puthen”, Melisa Lleshi dhe Andi Shehu gjatë ditës së sotme kanë qenë të ftuar në një emision, ku shkëmbyen një puthje të zjarrtë në mes të studios.

Ndërsa në studio nuk munguan as përplasjet me Shqipe Hysenajn, e cila akuzoi Melisën se gjithçka e ka bërë për klikime.

Mirëpo, çifti nuk dëshiroi të merrej me ketë gjë duke shkëmbyer një puthje të zjarrtë, e që u shoqëruar me duartrokitje të shumta në studio.

Kujtojmë, që Melisa lidhjen me Andin e bëri publike menjëherë pas publikimit të këngës së saj të dytë. E që protagonist i këtij klipi ishte Andi, ku as në klip nuk munguan puthjet në mes çiftit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat