Enca ndan imazhin joshës të realizuar në plazh

Mediale Vip

Enca ndan imazhin joshës të realizuar në plazh

Më: 9 maj 2021 Në ora: 16:21
Enca

Këngëtarja ka pozuar në veshjen ngjyrë të kaltër.

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot disa fotografi në profilin e saj në Instagra, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet me një veshje mjaft me stil ngjyrë të kaltër.

Ajo u shpreh përmes mbishkrimit se vera ka filluar për të dhe sigurisht se mund të presim për shumë prurje të tilla si kjo sot gjatë muajve të nxehtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat