Ariana Fejzullahu e dashuruar në këto sandale

Mediale Vip

Ariana Fejzullahu e dashuruar në këto sandale

Më: 9 maj 2021 Në ora: 21:01
Ariana Fejzullahu

Femrat e presin me padurim stinën e verës, që të vishen më lehtë dhe t’i japin pamjes ngjyrat e kohës.

Veshje të lehta, të bukura, ngjyra dhe nuanca të mrekullueshme. Ky është spektri fantastik i veshjeve të verës.

Edhe Ariana Fejzullahu si shumë femra të tjera, e do verën dhe veshjet e kësaj stine, që ajo i ka të shumta dhe me mjaft shije.

Në fotot e fundit, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut po shfaqet me të njejtat sandale, që duket se i ka pikë të dobët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat