Rina Balaj e ha shumë shijshëm bukën

Mediale Vip

Rina Balaj e ha shumë shijshëm bukën

Më: 9 maj 2021 Në ora: 21:43
Rina Balaj

“Bad Rosita” është hiti i fundit i këngëtares Rina Balaj, këngë kjo që u shndërrua shpejt në një nga të preferuarat e publikut.

Fabula e kësaj kënge u bë shpejt tejet e diskutuar, pasi trajtonte historinë e një femre që dashurohet në shoqën e saj.

Dhe, një temë e tillë sigurisht që ka ngritur me të shpejtë pluhur në publik dhe jo vetëm.

Ndërkohë, Rina është shumë aktive edhe në palestër dhe kujdeset të ushqehet sa më shëndetshëm. Ama, ha kaq shijshëm sa që duket se buka i shijon tepër.

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat