Kejvina Kthella nuk i ndal pozat provokuese në bikini

Mediale Vip

Kejvina Kthella nuk i ndal pozat provokuese në bikini

Më: 10 maj 2021 Në ora: 00:12
Kejvina Kthella

Modelja shqiptare po poston fotografi nga pushimet

Modelja shqiptare ka disa ditë që po viziton Dubain dhe ka provokuar rëndë me imazhe nga atje.

Ajo ka ndarë me fansat e saj pamje të ndryshme nga qëndrimi në vende luksoze që po bën, duke u shfaqur joshëse për Instagramit.

Së fundmi ajo publikoi njëimazh ku shihet me bikini ngjyrë të kaltër, duke pozuar për kamerën.

Fotografia morri pëlqime dhe komente menjëherë pas publikimit, duke e komplimentuar modelen për linjat trupore të cilat nuk ngurron t`i ekspozojë thuajse asnjëherë.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat