Pas lajmit se ish i dashuri i saj shpallet në kërkim për vrasje, reagon Baby G

Mediale Vip

Pas lajmit se ish i dashuri i saj shpallet në kërkim për vrasje, reagon Baby G

Më: 11 maj 2021 Në ora: 11:59
Baby G

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim ish të dashurin e këngëtares shqiptare Baby G për akuzën për vrasje.

Mediat në Shqipëri raportuan se Blerim Hori i njohur ndryshe si Lim Hoti po akuzohet për moskallëzimin e vrasjes së Mehmet Qemës.

Raportohet se viktima, Mehmet Qema njihej edhe me nofkën ‘tallman’ ose ‘hasjanali’ dhe vetëm disa ditë më parë kishte ardhur nga Londra.

Pas lajmit për vrasjen e tij ka reaguar edhe Gordana Kingji e njohur si Baby G përmes një postimi në storien e saj e cila ka shprehur ngushëllime për vdekjen e Mehmet Qemës duke mos komentuar akuzën drejt ishit të saj.

Ajo ka shkruar se është e shokuar dhe nuk mund ta beson. “Nuk mund ta besoj, nuk e di çfarë të them, pusho i qetë”, ka shkruar këngëtarja në gjuhën angleze.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat