Ziza shkrinë pasqyren në selfien e radhës

Mediale Vip

Ziza shkrinë pasqyren në selfien e radhës

Më: 11 maj 2021 Në ora: 14:43
Ziza Pajaziti

Thënia “pasqyrë moj pasqyrë kush është më e bukura e botës” i përshtatet jashtëzakonisht shumë super modeles, Ziza Pajaziti.

Ajo në selfien e radhës, ka “shkrirë” pasqyrën duke treguar edhe një herë se është mbretëreshë e bukurisë.

Ziza njihet për jetën e saj luksoze, duke postuar video dhe foto nga shtete të ndryshme, që tregon pasionin që ka për udhëtimet dhe veshjet e shtrenjta.

Siqoftë, janë disa gjëra që dikush është i lindur për to, e jeta e luksit dhe e modës është ajo për të cilën ka lindur Ziza.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat