Morena Taraku merr vëmendjen me pozat tërheqëse para pasqyrës

Mediale Vip

Morena Taraku merr vëmendjen me pozat tërheqëse para pasqyrës

Më: 11 maj 2021 Në ora: 20:07
Morena

Morena erdhi mjaft joshëse në rrjete sociale.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram.

Ajo e ka realizuar një foto e ulur ku i ka treguar format trupore mjaft shumë përmes pozave provokuese. Bukuroshja është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera.

Morena u shfaq në fustanin ngjyrë rozë ku i theksoheshin format trupore të bujshme asaj.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat