Ledri dhe Sara janë më të lezetshëm kur janë me Poemën, apo jo?!

Mediale Vip

Ledri dhe Sara janë më të lezetshëm kur janë me Poemën, apo jo?!

Më: 12 maj 2021 Në ora: 15:22
Sara, Ledri dhe Poem Vula

Poem Vula u bë pjesë e ‘Instagram’ shumë herët, pak pasi erdhi në jetë.

Profilin e menaxhojnë të dy prindërit dhe duket sikur gjithë kreativitetin e kanë lënë për ta shprehur aty.

Një foto e re familjare është publikuar dhe përshkrimi poshtë saj përmbledh gjithë jetën e familjes së vogël me një fjali.

“I lë të shijojnë kohën sa jam në gjumë”, shkruhet poshtë fotos ku Ledri dhe Sara janë duke u puthur, ndërsa Poem është në gjum.

Me një fëmijë të vogël mesa duket gjumi është i vetmi moment kur prindërit kanë pak kohë për njëri-tjetrin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat