Learta rregullohet për natën e Bajramit

Mediale Vip

Learta rregullohet për natën e Bajramit

Më: 12 maj 2021 Në ora: 22:23
Learta

Learta Jakupi tashmë njihet si një ndër nuset më të bukura në showbizin kosovar.

Me postime të ndryshme në rrjete sociale, ajo gjithmonë është qendër e vëmendjes.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, në çdo situatë duket bukur dhe e dalluar me rregullimet që bën.

Më ndryshe se të tjerët, përmes stories së postuar ajo shihet që është rregulluar edhe sot, natën e Bajramit.

Me flokët e gjata dhe të bardha, shikojeni sa bukur duket.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat