Zyrtare: Zbulohet data e rikthimit të “Friends”

Mediale Vip

Zyrtare: Zbulohet data e rikthimit të “Friends”

Më: 13 maj 2021 Në ora: 21:54
Friends

Seriali legjendar “Friends” do të rikthehet për publikun në HBO Max, më datë 27 maj të këtij viti.

Datën zyrtare e ka dhenë një ndër aktoret kryesore Jennifer Aniston përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagram-it.

“Eshtë zyrtare! Premiera e Friends do të jepet në 27 maj në HBO Max. A mund të jemi më të emocinuar se kaq?”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë deri më tani dihet se Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt Le Blanc, Lisa Kudrow, David Schëimmer dhe Mattheë Perry, nuk do të luajnë bazuar mbi një skenar apo karakteret që jemi mësuar t’i shohim përgjatë viteve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat