Vajzat e Shkurte Fejzës e festojnë Bajramin me raki

Mediale Vip

Vajzat e Shkurte Fejzës e festojnë Bajramin me raki

Më: 14 maj 2021 Në ora: 14:29
Shkurte Fejza me vajzat e saj

Pas Muajit të Ramazanit besimtarët myslimanë kudo që janë festojnë festën e Fitër Bajramit.

Urime të shumta dhe fytyra të lumtura janë parë sot gjithandej, duke uruar këtë festë.

Sigursht nuk kanë munguar as urimet nga fytyrat publike nga shoubizi shqiptar, të cilët në mënyra të ndryshme kanë zgjedhur të urojnë ndjekësit e tyre virtualë.

Image
Insta

Por interesante na u duk mënyra se si vajzat e Shkurte Fejzës, Besiana dhe Agnesa Behluli kanë festuar duke bërë dolli me raki.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat