Tea nis pushimet në Dubai, ja kush e shoqëron

Mediale Vip

Tea nis pushimet në Dubai, ja kush e shoqëron

Më: 14 maj 2021 Në ora: 23:03
Tea Trifoni

Tea ka udhëtuar drejtu Dubait.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” vazhdon të komentohet shumë për çdo lëvizje që bën pas largimit nga programi.

Tea Trifoni ka udhëtuar në destinacionin e preferuar të të famshmeve shqiptare, e që është Dubai.

Image

Tea këtë herë ka udhëtuar në Dubai bashkë me motrën dhe një prej shokëve të saj, që ditët e fundit është parë e pandarë nga ati.

Image

Udhëtimi i fundit i Teas në këtë destinacion kishte qenë bashkë me Beartin, e pas rikthimit kishin konfirmuar lajmin se janë ndarë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat