Xhaketa e Janet Jackson shitet në ankand me çmimin marramendës

Mediale Vip

Xhaketa e Janet Jackson shitet në ankand me çmimin marramendës

Më: 16 maj 2021 Në ora: 13:32
Janet Jackson

Xhaketa e stilit ushtarak, e veshur nga këngëtarja amerikane Janet Jackson gjatë turneut Rhythm Nation 1990, u shit në ankand në Beverly Hills të Premten për 81,250 dollarë.

Xhaketa e shkurtër e zezë Rhythm Nation, me pajisje metalike, ishte një nga pikat kryesore të shitjes tre-ditore të kostumeve skenike dhe kujtimeve të tjera që këngëtarja ka grumbulluar gjatë katër dekadave.

Julien’s Auctions tha se xhaketa pritej të shitej për 4,000 deri në 6,000 dollarë. 

Emri i klientit nuk është publikuar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat