Samanta shfaqet e mrekullueshme me fotografitë e shkëputura nga klipi i këngës së fundit

Mediale Vip

Samanta shfaqet e mrekullueshme me fotografitë e shkëputura nga klipi i këngës së fundit

Më: 16 maj 2021 Në ora: 21:39
Samanta Karavella

Artistja e njohur, Samanta Karavella, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale mundohet të qëndrojë afër 538 mijë ndjekësve, përmes postimeve nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit në Instagram, artistja ka zgjedhur që të shpërndajë disa imazhe të shkëputura nga klipi i këngës së fundit.

Bukuroshja brune u pa me një fustan ngjyrë bezhë, duke theksuar kështu gjoksin e formësuar.

“Emnin tem” mban titullin prodhimtaria muzikore, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Ndërkohë postimi i artistes u prit mirë fansat e saj, duke u komentuar pozitivisht. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat