Pritet mirë projekti “Aktore” nga reperi 2 Ton

Mediale Vip

Pritet mirë projekti “Aktore” nga reperi 2 Ton

Më: 16 maj 2021 Në ora: 22:33
2 Ton

Rep-artisti i njohur, 2 Ton, është shumë i veçantë në interpretimin e projekteve muzikore.

Ai në rrjete sociale informon fansat për jetën dhe karrierën profesionale, por edhe udhëtimet që bënë jashtë shtetit.

Ndërkohë, reperi ka bërë të ditur ditën e djeshme (e shtunë) se ka lansuar këngën e re.

“Aktore” mban titullin projekti muzikor, që kësaj radhe i është besuar producentit Nego.

Në klip artisti shihet me një modele, derisa u pa edhe me veshje plot stil, xhirime të cilat i ka kryer N’pik Creative.

Tutje theksojmë se deri më tani “Aktore” ka arritur mbi 600 mijë klikime në kanalin YouTube. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat