I dhanë fund lidhjes 10-vjeçare, Jaupaj përshëndet në mënyrën më të veçantë Lakon dhe tregon detaje për ndarjen

Mediale Vip

I dhanë fund lidhjes 10-vjeçare, Jaupaj përshëndet në mënyrën më të veçantë Lakon dhe tregon detaje për ndarjen

Më: 16 maj 2021 Në ora: 23:23
Semi Jaupaj

Këngëtarja Semi Jaupaj e ftuar në studion e "Why Not" në RTV Ora ka përshëndetur Bojken Lakon, nga studioja me një puthje.

Në një intervistë për moderatoren Roza Lati, ajo ka treguar edhe sekretin e lidhjes 10-vjeçare me këngëtarin teksa thotë se do mbetet shoku i saj i ngushtë për gjithë jetën.

“Ja si ndahen njerëzit. Nuk kam ndonjë siklet të madh të flasë për Bojken, është një njeri shumë i afërt i imi pavarësisht të gjithave.

Pavarësisht se nuk jemi më bashkë si çift ai ka qenë My best Friend dhe do të jetë për gjithë jetën shoku i im i ngushtë.“

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat