E veshur me veshje sportive, Greta Koçi thekson linjat trupore

Mediale Vip

E veshur me veshje sportive, Greta Koçi thekson linjat trupore

Më: 17 maj 2021 Në ora: 13:08
Greta

Edhe pse nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor ende, këngëtarja është aktive me postime në rrjete sociale.

Dhe, Greta Koçi sot (e hënë) ka ndarë imazhe të reja e cila tregoi linjat e formësuara trupore.

Për këtë paraqitje, ajo ka zgjedhur veshje sportive me ngjyrë të bardhë dhe të zezë duke mos munguar edhe makijazhi i errët i cili është edhe i preferuari i këngëtares.

“Me te bardha veshur”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit në të cilin mori pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj.

Ndërsa në hapësirën për komente nuk munguan reagimet nga kolegët dhe miqtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat