Loredana Zefi pozon me plot stil nga Barcelona

Mediale Vip

Loredana Zefi pozon me plot stil nga Barcelona

Më: 19 maj 2021 Në ora: 18:08
Loredana

Reperja po qëndron në Spanjë ditët e fundit.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka treguar se është në Barcelonë.

Sapo ka publikuar imazhe të reja në profilin e saj zyrtar në Instagram e cila ka treguar edhe lokacionin se ku gjendet.

E veshur me xhinse të shkurtëra, çizme me ngjyrë të zezë dhe një duks, reperja dukej në formën më të mirë.

Tutje, Loredana e kompletoi dukjen e saj me bizhuteri dhe një palë syze me ngjyrë të zezë. Në fotografitë e publikuara, ajo shihet e ulur në një ulëse derisa postoi edhe foto tjera në shoqërinë e miqve të saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat