Nico dhe Besnik gati për ta djegur me bashkëpunimin e tyre

Mediale Vip

Nico dhe Besnik gati për ta djegur me bashkëpunimin e tyre

Më: 26 maj 2021 Në ora: 19:13
Nikoll Prenqi

Ai ka idhuj dhe ndjek yjet e muzikës botërore si: Usher, Chris Brown, Craig David por është mjaft talent.

Po flasim për Nico siç njihet në muzikë por me emrin e tij të vërtetë Nikoll Prenqi, ku mësojmë se ka gati për të lansuar projektin e dytë muzikor me titull " Last Summer" ku do të jetë në bashkëpunim me artistin Besnik Qaka.

Producent i këtij projekti do të jetë sërish Nurtel e drejtor klipi Luz Palokaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nico ??? (@nicoofficial07)

Nico jeton në Zvicër por është me origjinë nga Gjakova dhe stili i tij i veçantë RnB & Pop pëlqehet mjaft ndërsa bëhemi gati të presim një super projekt.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat