Një çift i ri? Sindi dhe Blerimi me deklarata të papritura për njëri-tjetrin

Mediale Vip

Një çift i ri? Sindi dhe Blerimi me deklarata të papritura për njëri-tjetrin

Më: 31 maj 2021 Në ora: 22:21
Sindi dhe Blerimi

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Sindi ka bërë një deklaratë të papritur për Blerimin.

Ajo ka publikuar një foto pranë tij në rrjete sociale, krahas së cilës ka shkruar: “Na duheshin edhe disa takime të tjera”.

Blerimi e ka ripostuar foton në fjalë, duke e shoqëruar me një dedikim shumë të ëmbël. “Sigurisht o diamant që bën dritë”, i është përgjigjur ai.

Image

Mos vallë po lind diçka mes tyre jashtë emisionit? Kujtojmë se ata të dy kanë bërë vetëm një takim jashtë kamerave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat