Mozzik sjell imazhe nga studio muzikore

Mediale Vip

Mozzik sjell imazhe nga studio muzikore

Më: 7 qershor 2021 Në ora: 22:21
Mozzik

Reperi si duket po përgatit projektin e ri muzikor.

Mozzik njihet si një ndër reperët më të dashur të shqiptarëve anembanë në botë.

Ai së fundmi ka lansuar projektin e ri muzikor i cili po pushton top-listat evropiane.

Kënga kaloi numrin prej 1 milion klikime në Youtube brena 14 orësh dhe deri tani ajo ka arritur të mbledhë më shumë se 5 milionë klikime.

Ndërsa sot reperi ka publikuar një imazh në Instastory ku shihej se ishte në një studio muzikore.

Reperi nuk ka dhënë ndonjë detaj tjetër në lidhje me projektet e reja muzikore po që na mbetet të presim për çdo të re.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat