Kida duket joshëse në postimin e fundit nga Las Vegas

Mediale Vip

Kida duket joshëse në postimin e fundit nga Las Vegas

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 21:24
Kida

Ajo përveç projekteve muzikore njihet edhe për fizikun e saj perfekt.

Dhe, natyrisht se Kida ndan fotografi në të cilat e shfaq fizikun e saj.

Në rrjetet sociale është aktive me postime të ndryshme në të cilat nuk mungojnë momente nga përditshmëria.

Prej Kalifornisë, Orhidea Latifi ka zgjedhur të vizitojë Las Vegas teksa nga atje ka postuar fotografi.

Në storien e saj në Instagram, ka ndarë një imazh e veshur në të bardha derisa vëmendja bie te linjat e saj perfekte.

Ndryshe, Kida si projekt muzikor të fundit ka “Lila” në bashkëpunim me Samrën.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat