Nëna e Kadri Veselit feston ditëlindjen

Mediale Vip

Nëna e Kadri Veselit feston ditëlindjen

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 23:23
Nëna e Kadri Veselit

Nëna e ish-kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselit, sot ka festuar 92 vjetorin e ditëlindjes së saj.

Në mungesë të birit e saj Kadriut, nënës Ajshe festën e ditëlindjes janë kujdesur familjarët e tjerë të ia urojnë këtë ditë.

Në një urim të mëhershëm të ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli me rastin e ditëlindjes së njërit prind, kishte thënë se jeta e prindërve të tij ka qenë dhe do të mbetet frymëzim për të dhe fëmijët e tij.

Ndryshe një muaj më parë, Veseli kishte ardhur në Kosovë nga Haga, për shkak të shëndetit të babait të tij, por më pas u raportua se ai kishte takuar edhe familjarë tjerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat