Khloe Kardashian prezanton markën e saj ‘Good American’

Mediale Vip

Khloe Kardashian prezanton markën e saj ‘Good American’

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 23:41
Khloe Kardashian

Ajo ka qenë nën vëzhgim së fundmi për dukjen e saj gjithnjë në ndryshim.

Dhe, Khloe Kardashian edhe një herë po dukej e panjohur në një seri imazhesh në Instagram që promovojnë shtimin më të ri të linjës së saj Good American, Shine Essentials.

Ylli i realitetit, 36 vjeç, u bëri fansave të dyshonin pasi ajo shfaqi dukjen e ndryshme të fytyrës të martën.

Khloe, vështroi drejt kamerës me buzë të plota, të shëndosha dhe sy të mëdhenj të zymtë.

Më tej, duke shkëlqyer pamjen e saj të ndryshuar ishin qerpikët e gjatë, me manikyr dhe një nuancë skuqjeje.

Duke luajtur me flokët e saj të hijshëm dhe të drejtë, Khloe shfaqi makijazhin e saj tërheqëse ndërsa kalonte gishtat nëpër flokët e saj tepër të gjata. Ylli përfundoi dukjen sportive me vathë të mëdhenj prej argjendi.

Imazhet vijnë pak më shumë se një javë pasi Khloe postoi në Twitter në kërkim për një ilaç në trajtimin e migrenës.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat