Ronela Hajati shumë shpejt në bashkëpunim me reperin më të kërkuar shqiptar

Mediale Vip

Ronela Hajati shumë shpejt në bashkëpunim me reperin më të kërkuar shqiptar

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 12:34
Ronela Hajati

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, është një emër shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive edhe me projekte muzikore, ku shumë shpejt do të publikoj këngën e saj të rradhës.

Kjo këngë është në bashkëpunim me reperin shqiptar, Vig Poppa, dhe këtë e bëri të ditur vet ajo përmes një fotografie ku shfaqet bashkë me të.

Bashkëpunimi do të publikohet me 20 qershor dhe pritja nga fansat pa dyshim se është e madhe.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat