“Për’puthen +40”, krijohet çifti i parë

Mediale Vip

“Për’puthen +40”, krijohet çifti i parë

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 15:53
“Për’puthen +40”

Pas shumë pritje është krijuar çifti i parë në “Për’puthen +40”. Iliri dhe Gilberta kanë zhvilluar takimin e radhës mes njëri-tjetrit, ku shpalosën gjithë ndjenjat që kishin mes tyre.

Iliri dhe Gilberta kanë zhvilluar takimin e radhës mes njëri-tjetrit, ku shpalosën gjithë ndjenjat për njëri-tjetrin, gjatë takimit, Iliri e kapi në befasi Gilbertën dhe i dhuroi një puthje të papritur në buzë.

Ai u shpreh se mezi po e priste këtë moment dhe se ja kishte ndjerë shumë mungesën Gilbertës gjatë kohës që nuk dilnin bashkë.

“Duke njohur tipin e Gilbertës… Pas largimit nga Gilberta po bëhesha pak i vrazhdë, nisa duhanin, shtova ne peshë dhe më pas rrezatova se vura re se diçka po ndihej në ajër se po ndryshonte”, tha Iliri.

Në fund ata të dy u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin në program, duke krijuar kështu çiftin e parë në ‘Për’puthen +40”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat