Aktori i Rocky feston diplomimin e vajzës së tij

Mediale Vip

Aktori i Rocky feston diplomimin e vajzës së tij

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 16:26
Scarlet

Sylvester Stallone ka festuar diplomimin e shkollës së mesme të vajzës së tij Scarlet me një seri fotografish familjare mahnitëse.

Aktori i Rocky, 74 vjeç, ndau në Instagram një foto të tij së bashku me Scarlet, 19 vjeç, gruan e tij Jennifer Flavin, 52 vjeç dhe dy vajzat e tjera Sophia, 24 dhe Sistine, 22.

Krahas fotografisë babai krenar shkroi:

“Urime për diplomimin e shkollës së mesme, vajzës sonë të mrekullueshme Scarlet!”

Motrat e Scarlet të gjitha dukeshin shumë te bukura në foton familjare, ku të gjitha kishin veshje të ngjashme me lule.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat