Labi gati për sonte në Ferizaj

Mediale Vip

Labi gati për sonte në Ferizaj

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 17:47
Labi

Mbrëmjet muzikore kanë nisur prej ditës së djeshme.

Dhe, natyrisht se këngëtarët e estradës janë përgatitur për të performuar.

Njëri ndër ta është, Labinot Tahiri i cili sonte këndon në njërin nga lokalet dhe ka premtuar për atmosferë.

Përmes një storie të publikuar në profilin e tij zyrtar në Instagram, këngëtari shkroi se sonte do festohet derisa ndau një fotografi duke pirë një çaj teksa tha se sonte do bllokohet komuna në Ferizaj.

Ndryshe, Labi ka zgjedhur që pas një viti në mungesë të mbrëmjeve muzikore të parën ta nis në vendlindjen e tij.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat