Një pjesë nga kënga e re e Encës

Mediale Vip

Një pjesë nga kënga e re e Encës

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 18:56
Enca

Këngëtarja ka ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri muzikor.

“Rakia”, mban titullin kënga e Encës të cilën do e realizojë me videoklip dhe protagonist do jetë Beart Rexhepi.

Këtë e ka bërë të ditur vetë, artistja shqiptare përmes disa imazheve që ka publikuar bashkë me ish-konkurrentin e Përputhen.

Ndërkohë, Enca sapo ka ndarë një video në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa në prapavijë dëgjohet kënga e saj.

E veshur me veshje provokuese duke i dhënë vëmendje gjoksit të saj, ajo bën lëvizje para kamerës.

Ndryshe, Enca Haxhiu nuk zbuloi datë të caktuar të lansimit të këngës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat