Çdo ditë e më e bukur po bëhet Engjëllusha

Mediale Vip

Çdo ditë e më e bukur po bëhet Engjëllusha

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 22:05
Engjëllusha

Engjëllusha Salihu kohëve të fundit po vjen me paraqitje shumë joshëse dhe më në formë se kurrë.

Engji njihet si vajza e vogël e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli dhe e vetmja nga fëmijës që arriti ta trashëgojë talentin për muzikë.

Ajo ka zë të mrekullueshëm dhe po pëlqehet mjaft shumë nga publiku, pasi për një kohë të shkurtër arriti të fitojë zemrat e mijra fansave.

Bukuroshja gjithashtu vlerësohet edhe për stilin dhe paraqitjet gjithmonë në trend me modën.

E tillë shfaqet edhe në imazhin e fundit, të publikuar në rrjete sociale, ku shihet e rregulluar për bukuri. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat