Mbretëresha e kthyer në ikonë stili!

Mediale Vip

Mbretëresha e kthyer në ikonë stili!

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 18:12
Letizia Ortiz

Tashmë ajo është kthyer në një nga ikonat më të ndjekura të modës në botës. Mbretëresha e Spanjës, Letizja ka treguar se një veshje e stiluar me kujdes megjthëse e përdorur më parë, të lë pa fjalë dhe herën e dytë apo të tretë që e vesh.

Ish- gazetarja spanjolle, në darkën zyrtare me kryeministrin e Koresë së Jugut, ka veshur të njëjtën veshje pa ndryshuar asnjë detaj nga hera që e kishte veshur, në nëntor të 2019.

Zakonisht ajo dhe Kate Middleton janë të njohura për veshjet e tyre te ricikluara, po herë pas here ato shtojnë disa detaje të tjera për të ndyshuar pak a shumë veshjen.

Veshja për të cilën bëhet fjalë është një fustan i stilistit të njohur Dries Van Noten, kombinuar me një pale sandale të zeza me ar të firmës Magrit. Vëthët dhe unaza të stilistes Helena Nicolau.

E gjithë veshja pa asnjë lloj ndryshimi ishte përdorur në ceremoninë e dhëniës së çmimit gazetarit Francisco Cerecedo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat