Melisa mohon ndarjen nga Andi

Mediale Vip

Melisa mohon ndarjen nga Andi

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 20:50
Andi dhe Melisa

Melisa Lleshi përmes një statusi të gjatë ka hedhur poshtë pretendimet për ndarje nga Andi Shehu.

Konkurrentja iu kërkon portaleve që të mos shkruajnë të pavërteta reth saj, ngase ka arritur në një pikë, ku nuk mund të durojë më.

Duke kërkuar që të mos përdoret emri i saj për spekulime, Melisa tha se kjo do të jetë hera e fundit që bën një paralajmërim të tillë.

Menjëherë pas këtyre zërave, çifti publikuan imazhe e dedikime dashurie për njëri-tjetrin.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat