Xhensila në studio për këngën e re, “Në botën time”

Mediale Vip

Xhensila në studio për këngën e re, “Në botën time”

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 22:08
Xhensila

Xhensila i është kthyer studios pas pushimeve.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj para pak ditësh nisi një biznes të ri, e për të festuar për të udhëtoi në pushime.

Pas pushimeve me bashkëshortin, Bes Kallaku, ajo i është kthyer punës për këngën e re, të cilën pritet ta lansojë së shpejti.

Në fotografitë që i publikoi së fundi, këngëtarja u shfaq në studio muzikore, duke finalizuar projektin e ri.

“NE BOTEN TIME… ?“, shkruan ajo në imazhet ku vë në dukje ndryshimin që e ka bërë së fundi në dukje.

Kënga e re e Xhensilës vjen në duet me reperin e njohur Lumi B dhe titullohet “Prit pak”.

Në imazhet që i ndau në rrjete sociale, Xhensila Myrtezaj zbuloi edhe dukjen në skenat e klipit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat