Feston për 23 milionëshin me “Only You”, Dhurata Dora

Mediale Vip

Feston për 23 milionëshin me “Only You”, Dhurata Dora

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 22:52
Dhurata Dora

Dhurata i gëzohet suksesit të duetit me Maitre Gims.

Dhurata Dora një muaj më parë lansoi duetin e shumëpritur me artistin Maitre Gims.

Kënga “Only You” erdhi e shoqëruar edhe me videoklip, i cili sjell përplot ngjyra verore, kurse menjëherë u shndërrua në hit.

Së fundi, projekti në fjalë arriti shifrën prej 23 milionë shikimesh në kanalin YouTube, e këtij suksesi iu gëzua Dhurata.

Ajo publikoi një fotografi të realizuar në plazh, ku shfaqet e veshur me një palë bikini rozë, ndërsa totë se është shumë e lumtur për këtë sukses.

“23 milionë, shumë e lumtur”, shkruan ajo teksa falënderon fansat për përkrahjen.

Por, Dhurata nuk u ndal me kaq dhe menjëherë u ndrejtua në studio për të nisur projektet e reja muzikore.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat