Reklamon format perfekte trupore Linda Halimi

Mediale Vip

Reklamon format perfekte trupore Linda Halimi

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 23:03
Linda Halimi

Linda Halimi ka arritur që të bëj një ndryshim drastik tek vetja.

Ajo me pozat e shumta që publikon, gjithmonë duket perfekte dhe qëndron aktive në lajmet rozë.

Pasi që në shumë imazhe ekspozon trupi, shihet që ajo po e mban në formë trupin e saj.

Edhe këtë herë, me një imazh të bukur në veshje të ngushtë ajo duket tërheqëse.

Në mbishkrimin e një prej imazheve, Halimi i ftoi fansat të qëllojnë vendin e radhës në të cilin po udhëton, gjersa ka bërë me dije se nga fundi i korrikut do të rikthehet sërish në Shqipëri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat