Ardian Bujupi ka publikuar këngën e re

Mediale Vip

Ardian Bujupi ka publikuar këngën e re

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 15:14
Ardian Bujupi

Këngëtari Ardian Bujupi publikon hitin e radhës

Kënga titulohet “Alleen”, dhe vjen në bashkëpunim me këngëtarin Dystinct.

Kënga është punuar nga labeli ‘Avalon Music’.

“Alleen”, pritet të jetë një ndër hitet e kësaj vere.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat